FIATALOK.INFO

Ifjúsági információs honlap

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Freddie, Dér Heni, Magashegyi Underground - Körmendi Napok 2016 részletes programja (aug. 15-21.)

Olvasóink értékelése: / 0
ElégtelenKitűnő 
Freddie, Dér Heni, Magashegyi Underground - Körmendi Napok 2016 részletes programja (aug. 15-21.)

Helyszín: Körmend

Dátum: 2016.08.15 - 21.

Az idei Körmendi Napok kulturális programjai mellett élő csocsó, csónakfelvonulás, főzőverseny, lovasbemutatók és tűzijáték is várja az érdeklődőket. A nagyszínpadon fellép a Magashegyi Underground, a Desperado és Freddie, de köszönthetjük a rendezvényen a Bogi & The Berryt, Dér Henit és Odettet is, akik szintén garantáltan fergeteges hangulatot kerekítenek. Hat nap Körmenden, ahol minden időben, mindig jó együtt lenni.

Augusztus 15 - 19.

Kajak-kenu élménytábor - Wichmann Tamás és Németh Szabolcs világbajnokok vezetésével
Helyszín: Rába-part, Bereki Bárkás Egylet

Augusztus 16. (kedd)

19.00 - „ Találkozás egy legendával"

Kötetlen beszélgetés Wichmann Tamás kenu világbajnok olimpikonnal
Helyszín: Bárkaház 

Augusztus 17. (szerda)

18.00 - „Lélek rétegek"
Ferencz Eszter restaurátorművész kiállítása
Helyszín: Városi Kiállítóterem

19.00 - Színházi kapunyitás

20.00 - „KASZSZA SIKER!"

Ray Cooney - John Chapman: Ne most, drágám! két felvonásos vígjáték a Veres 1 Színház előadásában.
Főszereplő: Hujber Ferenc, Pindroch Csaba, Xantus Barbara
Rendező: Venyige Sándor - Batthyány-kastély, udvar

(Esőnap: augusztus 21. vasárnap 20.00) 

Augusztus 18. (csütörtök)

17.30 - „Született tehetségek" - körmendi amatőr alkotók kiállítása
Helyszín: Sala Terrena Galéria

18.00 - „Rába és természeti környezete"- fotókiállítás
Helyszín: Batthyány Örökségközpont

18.30 - Bor utca megnyitása
Helyszín: Szabadság tér

Gasztronómia felhívások

19.00 - „A zene az kell!" - Illés Lajos Emlékkoncert

Varga Miklós, Homonyik Sándor, Kalapács József, Péterffy Lili, Kállai-Kiss Zsófi, Samu Kriszta Mazsi, Schwartz Dávid, Szabó Előd, Sántha Zsuzsa, Bodor Emese valamint a csíkszeredai ROLE zenekar
Helyszín:
Szabadság tér 

Augusztus 19. (péntek)

10.00 órától „Helyfoglalás" Hagyományőrző élménytábor - tábori élet egész nap!
Batthyány Lovasbandérium és vendégei

Helyszín: Batthyány-kastély, oldalkert

16.00 - „Körmendi Napok vidám középkorral és Toma mester próbáival"

Helyszín: Batthyány-kastély, oldalkert

17.00 - Régi fényképezőgépek Magyar Zoltán gyűjteményéből - kiállítás

Helyszín: Dr. Batthyány-Strattmann László Múzeum, Kápolna

18.00 - Felvonulás hagyományőrző lovasokkal, íjászokkal, gólyalábas zászlósokkal

18.00 - Tabulatúra régizene-együttes koncertje
Helyszín: Szabadság tér

18.45 - Nagykanizsai Gólyalábasok bemutatója
Helyszín: Szabadság tér

19.15 - Tabulatúra régizene-együttes koncertje
Helyszín: Szabadság tér 

Államalapító Szent István király és az új kenyér ünnepe a Rába folyó partján

19.00 - „Az igali portya" - Hagyományőrző harci bemutató

20.00 - Ünnepi beszédet mond: Bebes István, Körmend város polgármestere

20.15 - „Fények a vízen" - Csónakfelvonulás

21.00 - „53. Rába tűzijáték" - Kopula Tűzijáték

22.00 „A zene az kell!" - Desperado koncert
Helyszín: Szabadság tér

22.00 - „Népek tánca" - Nemzetközi Néptáncgála
Béri Balogh Ádám Táncegyüttes és cseh, görög, szerb, spanyol néptáncosok

Helyszín: Batthyány kastély, udvar

22.00 - „Csillagsátor alatt" - Éjszaka a hagyományőrző élménytáborban Erika és táncosai

22.50 - „A zene az kell!" - Freddie koncert
Helyszín: Szabadság tér

23.00 - „Csillagsátor alatt" - Éjszaka a hagyományőrző élménytáborban Erika és táncosai, Táncoló lángok

23.30 - „A zene az kell!" - Dér Heni koncert
Helyszín: Szabadság tér 

Augusztus 20. (szombat)

10.00 órától „Helyfoglalás" - Hagyományőrző élménytábor - Tábori élet egész nap!

Batthyány Lovasbandérium és vendégei: Gölbasi vitézei - Tata, Kőszegi Darabontok, Nádasdy Bandérium - Sárvár, Gyulaffy László Hagyományőrző Lovasbandérium - Gyulakeszi, 11-es Huszárok - Szombathely, Bereki Bárkás Egylet Egyesület, Régió Hagyományőrző Kulturális és Sport Egyesület

Helyszín: Batthyány-kastély, oldalkert

13.00 - 19.00 - Élő csocsó bajnokság
Helyszín: Szabadság tér

16.00 - Családi élménypark
Helyszín:
Szabadság tér

7 méteres mászófal, bohóc műsor, lufi hajtogatás, bűvészkedés, játék, csillámtetoválás, arcfestés, kézműves foglalkozások, kosaras körhinta, fajátékok

16.00 - „Körmendi Napok vidám középkorral és Toma mester próbáival"

Helyszín: Batthyány kastély, oldalkert

18.00 - Szent István napi ünnepi szentmise és kenyéráldás
Közreműködik: Városi Vegyeskar - Római katolikus templom

19.00 - „A zene az kell!" - Odett koncert
Helyszín: Szabadság tér

21.15 - „A zene az kell!" - Magashegyi Underground koncert
Helyszín: Szabadság tér

22.40 - „A zene az kell!" - Bogi & The Berry koncert
Helyszín: Szabadság tér 

Augusztus 21. (vasárnap)

10.00 - Főző- és egyéb gasztronómiai versenyek a Magyar Gasztronómia Évében
Helyszín: Batthyány-kastély, oldalkert

„Jó ebédhez szól a nóta"

12.00 - Horváth Pika Tibor és népi zenekara

13.00 - Horváth Percsák Sándor zenekara és Kovács Kokó István

14.00 - Varga László retro műsor

15.00 - Csuta Horváth Tamás és Horváth Béla prímás

16.00 - Eredményhirdetés

16.30 - Mulatás kifulladásig - Chubby Band

A teljes műsorfüzet itt nyílik! 
 

Szavazás

Melyik múzeumot látogatnád meg legközelebb?
 

Bejelentkezés

Advertisement

Featured Links:

keresés